ВДЯЧНІ ПРОЄКТУ "ГОВЕРЛА" ЗА ВІДЧУТНУ ПІДТРИМКУ

Дата: 18.04.2023 09:08

Жидачівська громада  в рамках реалізації Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» «ГОВЕРЛА» отримала дві підлогомийні машини.

Вказані машини будуть використовуватись для забезпечення  гігієни приміщень КНП «Жидачівська міська лікарня», адже  тут особливий, більш вимогливий підхід,  тож якісне щоденне прибирання і надійність техніки мають важливе значення, адже мова йде про здоров’я пацієнтів.  Слід зазначити, що у медичному закладі обслуговується не тільки місцеве населення, а й внутрішньо переміщені особи.

Висловлюємо слова вдячності Проєкту «ГОВЕРЛА» за відчутну підтримку. Ми впевнені, що ця нова техніка  забезпечить не тільки механізоване прибирання підлоги в лікарні, але й економію води, миючих засобів, а також дозволить зекономити час персоналу.