ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 25-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.04.2023 10:36

27 квітня 2023 року об 11.00 год. у приміщенні   малого залу засідань Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 25-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Жидачівської   міської   територіальної   громади за І квартал 2023 року  (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

2. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

3.  Про затвердження рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

4. Про надання дозволу КНП «Жидачівська міська  лікарня»  на  списання  з  балансу ендоскопічного  обладнання (колоноскоп)  (доповідач –– начальник відділу комунального майна та житлово-комунального господарства В. Сомик)

5. Про    прийняття    у   комунальну    власність Жидачівської міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна  та   внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності Жидачівської  міської   територіальної громади (доповідач –– начальник відділу комунального майна та житлово-комунального господарства В. Сомик)

6. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Жидачівської міської територіальної  громади,  що підлягають приватизації  (доповідач –– начальник відділу комунального майна та житлово-комунального господарства В. Сомик)

7. Про затвердження Програми  «Управління та ефективне використання майна комунальної власності Жидачівської  міської територіальної громади на 2023 рік» (доповідач –– начальник відділу комунального майна та житлово-комунального господарства В. Сомик)

8. Про затвердження Програми охорона та збереження   культурної   спадщини   на території Жидачівської МТГ на 2023 рік  (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)

9. Про затвердження Програми розроблення містобудівної  документації   на   території Жидачівської  МТГ  на 2023 рік  (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)

10. Про надання дозволу  на   розроблення детального плану території у с. Заріччя на вул. Львівська (Галечко А. М.) (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)

11. Про надання дозволу на розроблення детального  плану  території  у  місті Жидачеві на вул.Шашкевича М.,  33 (Тижбір О. Я.) (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)