ПРИВІТАЛИ З ВЕЛИКОДНЕМ Й ВРУЧИЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

Дата: 14.04.2023 09:51

Працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Жидачівської міської ради напередодні Великодніх свят побували у населених пунктах громади, спілкувалися із людьми старшого покоління, а також дітками з сімей, які відносяться до вразливих категорій, привітали їх з Великоднем, вручили продуктові набори (пасочки, масло, ковбаски та інші продукти, якими наповнюють Великодній кошик).

Найбільше щастя для людини – робити щасливим когось, тож організатори благодійної Великодньої акції прагнули принести в кожен дім радість і відчуття свята.

Висловлюємо щиру подяку підприємцям громади, які долучаються до  проведення благодійних акцій та кожного року допомагають людям, що цього потребують якнайбільше.