ВЕЛИКОДНІ КОМПОЗИЦІЇ ДОДАВАТИМУТЬ ЛЮДЯМ СВЯТКОВОГО НАСТРОЮ Й ТІШИТИМУТЬ НАШИХ ДІТОК

Дата: 12.04.2023 15:05

Напередодні Великодніх свят на площі Свободи у місті Жидачеві облаштовують квіткові та святкові композиції.

Перед їх облаштуванням комунальниками проведено перше весняне косіння газонів. До створення яскравих українських писанок, які прикрасять наше місто, додаватимуть людям святкового настрою й тішитимуть наших діток у цей непростий час, вже кілька років долучаються колективи Жидачівської міської публічної бібліотеки, міського Центру творчості для дітей та молоді. У цьому році над їх створенням також працювали колективи закладів дошкільної освіти  «Дивосвіт», «Барвінок», «Теремок» та «Калинонька».