У РІДНІЙ ШКОЛІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ІГОРЯ БАЙТАЛИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНА ТА ВСІХ, ХТО ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ

Дата: 11.04.2023 11:11

Два роки тому, 10 квітня 2021 року, Жидачівська громада і вся Україна прощалася із захисником України Ігорем Байталою, який навчався у Жидачівському закладі загальної середньої освіти №2. 10 квітня у рідній школі Героя, на фасаді якої встановлено меморіальну дошку на вшанування пам’яті випускника, зібралася шкільна родина, щоб згадати і не забути, щоб вшанувати Молитвою і запалити свічку пам’яті. У навчальному закладі поспілкувалися з матір’ю  воїна Галиною Василівною, пригадали шкільні та юнацькі роки вольового та впевненого в своїх силах юнака, доброго, щирого, завжди усміхненого та привітного мужнього воїна-захисника, який не пошкодував свого життя за волю України.

Запалили свічку пам’яті, поклали квіти на могилу, хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїна та усіх, хто віддав своє життя за Україну.