Дата: 10.04.2023 09:49

Шановні жителі громади!

На ваш розгляд виноситься проєкт Статуту Жидачівської міської територіальної громади,  який розроблений на основі Конституції України, Європейської хартії місцевого самоврядування, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, інших законодавчих актів України з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей організації та здійснення місцевого самоврядування Жидачівською міською територіальною громадою та покликаний стати її основним локальним нормативно-правовим актом.

Просимо громадські організації, педагогічні та медичні колективи, працівників культури, виробничників та підприємців, усіх жителів громади взяти участь в обговоренні проєкту Статуту  Жидачівської міської територіальної громади.

Ваші пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: statut_zh_mr@ukr.net   до 10 травня 2023 року до 16:00 год.