ВЕЛИКОДНЄ ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 07.04.2023 14:31

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Вже через лічені дні, 9 квітня, віряни західного обряду святкуватимуть Великдень, а віряни східного обряду - Вербну неділю.

Напередодні величного християнського свята, яке вже другий рік ми зустрічаємо в непростих умовах повномасштабної російської агресії, від усього серця вітаю наших мужніх воїнів, родини захисників України та всіх жителів Жидачівської громади зі світлим Христовим Воскресінням!

Сьогодні, як ніколи, важливо берегти нашу єдність, адже  Великдень об’єднує всіх нас  вірою в перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю, спонукає творити добро, працювати для зміцнення обороноздатності країни, підтримувати наших захисників й вірити в нашу перемогу.

У ці святкові дні бажаю кожному жителю Жидачівської громади й всім нашим співвітчизникам благодатної Пасхальної радості, миру і злагоди у Ваших родинах! Нехай Господь береже Українських воїнів, допоможе  загоїти біль гірких втрат та додасть сил, впевненості й віри в щасливе майбутнє України!

Жидачівський міський голова                 Володимир ЛЕВКО