РОЗГЛЯНУТО КОНКУРСНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Дата: 07.04.2023 14:23

7  квітня 2023 року відбувся конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна Жидачівської міської територіальної громади, зокрема об’єктів, які надаються в оренду та приватизовуються у 2023-2024 роках.

На конкурс було подано 3 конкурсні пропозиції від трьох учасників, яких було допущено для участі в конкурсі.

Розглянувши конкурсні пропозиції, комісія визначила ФОП Бублика Андрія Романовича  переможцем конкурсу  по відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна Жидачівської міської територіальної громади, зокрема об’єктів, які надаються в оренду та приватизовуються у 2023 -2024 роках.