ЮНІ ЛІСОВІ РЕЙДЖЕРИ ПОСАДИЛИ САДЖАНЦІ ВИШНІ НА ТЕРИТОРІЇ МАЙБУТНЬОГО САДУ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 05.04.2023 10:38

4 квітня в межах проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» учасники клубу юних лісових рейджерів Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького  посадили чимало саджанців вишні на території майбутнього фруктового саду біля озера Нетеча, який заклали наші захисники – учасники російсько-української війни. Захисники України посадили там вже яблуні, горіхи та кущі ліщини. Тож вже в недалекому майбутньому там буде чудовий сад.

Учасники клубу юних лісових рейнджерів мають вже неабиякий досвід роботи із збереження довкілля. Вони вважають, що про важливість збереження довкілля потрібно не лише говорити, а й робити  конкретні справи та долучатись до проведення екологічних акцій.