РІК ТОМУ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ ОРЕСТ БАРИЛЮК

Дата: 05.04.2023 08:44

Захисник України народився 16 серпня 1998 року в с. Пчани. Початкову освіту здобув у Пчанській школі, продовжив навчання у Тейсарівській загальноосвітній школі. Вмів радіти життю, жити на позитиві, любив музику. Саме тому у 2013 році вступив до Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського.

Мріяв про музичну карєру, але громадянський обовязок і відповідальність покликали Ореста Барилюка захищати Україну.

У січні 2022 року став професійним військовим. Проходив службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Був учасником АТО (ООС). З початком повномасштабної російської агресії брав участь у важких боях за рідну землю.

5 квітня 2022 року ворожа куля обірвала молоде життя. Загинув український воїн у бою за визволення Херсонщини.

Поховали загиблого захисника України 9 квітня 2022 року в с. Пчани Жидачівської громади. Муніципальний естрадно-духовий оркестр м. Стрия проводив в останню дорогу талановитого музиканта, який перед тим, як піти до лав ЗСУ, разом із своїм музичним колективом  16 січня 2022 року брав участь у святі завершення Святої Коляди у храмі Успіння Пресвятої Богородиці та на Майдані Незалежності в м. Стрию. 20 жовтня 2022 року  на вшанування пам’яті нашого Героя на фасаді Тейсарівської гімназії відкрили меморіальну таблицю.

У захисника України залишилися мама та брат.

Вічна память, шана і слава Герою!.