ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ ЗАГИНУВ МОЛОДИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ВОЇН ІЗ СЕЛА ЗАРІЧЧЯ ІВАН ЯВОРОВСЬКИЙ

Дата: 04.04.2023 09:51

Війна продовжує приносити горе та біль у наші родини та громаду.

Жидачівська громада отримала сумну звістку про загибель 1 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Ступочки Краматорського району Донецької області радіотелефоніста-електрика 2-ї десантно-штурмової роти, 1-го десантно-штурмового батальйону військової частини А 0284 ЗСУ ,  молодого українського воїна із села Заріччя Івана Євгеновича Яворовського, 1998 року народження.

Наш захисник був мужнім воїном і патріотом, пішов боронити свою Батьківщину і нас вами.

Розпорядженням Жидачівського міського голови від 03.04.2023 року №14-О, на знак вшанування пам’яті захисника України та у зв’язку з похованням загиблого воїна Івана Євгеновича Яворовського, 4-5 квітня 2023 року на території Жидачівської громади оголошено днями жалоби.

Жидачівська громада висловлює щирі співчуття матері захисника України – Анні Андріївні, батькові – Євгену Миколайовичу, який також служить в лавах ЗСУ, сестрам – Христині, Мар’яні, Оксані та всім  рідним і близьким загиблого Героя.

Сьогодні, 4 квітня 2023 року, молодий воїн Іван Яворовський востаннє повертається до рідної домівки в село Заріччя. Звертаємось до мешканців Жидачівської громади та всіх небайдужих людей і щиро просимо гідно зустріти нашого Героя, створивши «живий коридор». Про час руху скорботного кортежу повідомимо додатково. Чин поховання захисника України відбудеться 5 квітня 2023 року.

Вічна шана і пам’ять Герою!