ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

Дата: 03.04.2023 11:49

Запрошуємо усіх зацікавлених - представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії розвитку Жидачівської громади до 2027 року

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше 4 років (2024-2027)

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту

4. Проєктна ідея має бути представлена у ФОРМІ, що додається (Додаток)

5. Проєктна ідея стосується завдань Стратегії розвитку громади (Додаток)

6. Збір проєктних ідей триває до 03.05.2023р. включно.

Заповнені форми просимо надсилати на e-mail: zh_econom@ukr.net з поміткою «До Стратегії».

Переглянути приклади заповнених форм проєктних ідей можна тут: Приклад 1, Приклад 2, Приклад 3, Приклад 4, Приклад 5.

Презентаційні матеріали другого засідання Робочої групи із розробки Стратегії розвитку Жидачівської громади можна передивитись тут

Всі робочі документи, презентаційні матеріали тощо,  які стосуються Стратегії  розвитку Жидачівської громади продубльовані та знаходяться на офіційному сайті «Жидачівська міська територіальна громада» у вкладці «Стратегія розвитку громади»