ПЕРЕМОГИ ВИХОВАНЦІВ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ НА V ВІДКРИТОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ ЮНИХ ПІАНІСТІВ

Дата: 31.03.2023 11:06

Талановиті учні Жидачівської мистецької школи чудово виступили і повернулися додому із нагородами за підсумками проведення V Відкритого регіонального конкурсу юних піаністів, що проходив у стінах Дрогобицького музичного коледжу ім. Василя Барвінського. Юна піаністка Злата Гарапцьо здобула І місце у молодшій віковій групі. Фортепіанне тріо у складі: Діани Водяницької, Христини Маник, Катерини Трач зайняло ІІ місце у номінації  - фортепіанні ансамблі.

Вітаємо наших  юних піаністок, їхню викладачку Зоряну Мош та колектив Жидачівської мистецької школи із вагомими творчими здобутками, Бажаємо нових яскравих перемог!