ВИРОБИ РУЧНОЇ РОБОТИ НА ПІДТРИМКУ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 30.03.2023 12:19

Учні, випускники та вчителі Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького власноруч виготовили  надзвичайно красиві роботи, в які вклали любов та віру в нашу перемогу. Усі вироби відправили  японським друзям – волонтерській організації, із якою колектив навчального закладу співпрацює завдяки вчителю математики та інформатики Катерині Туринець. Ця японська волонтерська організація неодноразово проводила благодійні ярмарки, на яких продавались вироби ручної роботи українських майстринь. Усі вилучені кошти від таких ярмарок спрямовуються на потреби ЗСУ. Учасники волонтерської акції щиро дякують Катерині Туринець за ініціативу та організацію такої важливої справи, а усім дітям, батькам, вчителям, а також японським друзям - за спільну участь у наданні волонтерської підтримки нашим захисникам.