ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ USAID "ГОВЕРЛА"

Дата: 30.03.2023 09:34

Представники Львівського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відвідали із робочою поїздкою Жидачівську громаду.  Відбулася зустріч із Жидачівським міським головою Володимиром Левком, в якій також взяли участь: перший заступник міського голови Ігор Процан, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради Леся Шумельда. Обговорили результати підтримки та реалізації Проєкту у нашій громаді.

Представники Львівського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» також відвідали КНП «Жидачівська міська лікарня», де ознайомилися із практичним використанням матеріально-технічних ресурсів (генератора, кухонного обладнання, пральних та сушильних машин, меблів), які було передано медичній установі в межах підтримки та реалізації Проєкту у нашій громаді.

Жидачівський міський голова Володимир Левко подякував за допомогу, яку в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» надано Жидачівській громаді. Також висловив сподівання на продовження дієвої співпраці.