ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ РОЗРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 29.03.2023 15:04

Шановні члени робочої групи зі стратегічного планування, представники громадських організацій, бізнесу та мешканці громади!

31 березня 2023 року, о 14 год., в приміщенні малого залу засідань Жидачівської міської ради відбудеться друге  розширене засідання робочої групи з питань розроблення  Стратегії розвитку Жидачівської громади  на період до 2027 року.

Стратегія розвитку Жидачівської громади розробляється  в межах проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», який реалізується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у засіданні та висвітлити своє бачення проблем та перспектив розвитку нашої громади.