ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 28.03.2023 16:34

ОБҐРУНТУВАННЯ

(відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України

від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами)

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних  осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Жидачівська міська рада;

81700, Львівська область, Стрийський район, м. Жидачів, вул. Шашкевича М.,2;

Код за ЄДРПОУ – 04056167;

Очікувана вартість предмета закупівлі: 145 584, (сто сорок п’ять тисяч п’ятсот вісімдесят чотири) грн. 00 коп.

Категорія замовника (відповідно до частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») 1 (органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, обєднання територіальних громад).

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

« Передплата періодичних видань ( часопис « Новий час») для окремих категорій громадян»  (код за ДК 021:2015 22210000-5 (Газети))

3. Вид та ідентифікатор процедури  закупівлі: вид предмета закупівлі – закупівля товару, відкриті торги з особливостями  згідно положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами, ідентифікатор закупівлі

UA-2023-03-21-005024-a.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у цій сфері, а саме: згідно з особливостями графіків виходу та доставки газети часопис «Новий час» та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Видатки, передбачені Кошторисом бюджетною програмою затвердженою рішенням сесії Жидачівської міської ради «Програма соціального захисту та забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет Жидачівської міської територіальної громади на 2021-2023рр., а саме на реалізацію заходу щодо передплати періодичного видання газети «Новий час» Захисникам та Захисницям України та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих(померлих) Захисників та Захисниць України, та заходу щодо передплати періодичного видання газети «Новий час» особам з інвалідністю.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі було здійснено замовником з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі.