ЮНІ ГАНДБОЛІСТКИ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ДЮСШ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГАНДБОЛЬНОГО ТУРНІРУ "ВЕСНЯНИЙ ПРОЛІСОК"

Дата: 27.03.2023 12:50

24-25 березня на базі Жидачівської ДЮСШ відбувся Всеукраїнський гандбольний турнір «Весняний пролісок» серед дівчат 2012-2013 років народження. У церемонії відкриття спортивного турніру взяв участь Жидачівський міський голова Володимир Левко.

Протягом двох насичених ігрових днів 8 команд  боролися за призові місця. Юні гандболістки Жидачівської ДЮСШ стали переможцями Всеукраїнського гандбольного турніру «Весняний пролісок».  Друге місце посіла команда гандболісток  ДЮСШ м. Городенка (Івано-Франківська область), третє – команда ДЮСШ м. Тячів (Закарпатська область).

Всеукраїнський гандбольний турнір відбувся на належному організаційному рівні, тож його учасники вдячні його організаторам за чудову атмосферу змагань. Дякують також нашим захисникам за можливість проведення таких турнірів!