ВИХОВАНЦІ МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ТВОРЧОСТІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ПІДГОТУВАЛИ ЯСКРАВИЙ ТВОРЧИЙ ВЕЧІР "ДРЕВНЯ ЛІСОВА ІСТОРІЯ"

Дата: 24.03.2023 15:19

23 березня вихованці Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді народний хореографічний колектив «Барви Удеча», зразковий вокально-хоровий колектив «Струмок», студія сучасного танцю «Драйв Денс» підготували яскравий творчий вечір «Древня лісова історія». Усі присутні мали змогу насолодитися талантом дітей та молоді, які прославляють нашу громаду своїми успішними виступами на багатьох загальноукраїнських і міжнародних творчих конкурсах і фестивалях. Важливим є те, що в нашому невеличкому місті створені належні умови для творчого розвитку наших талановитих діток.