ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ПРЕДСТАВИЛА ДВА МОЛОДІЖНІ ПРОЄКТИ В МЕЖАХ ПРОГРАМИ "МОЛОДЬ ЛЬВІВЩИНИ" НА 2021-2025 РОКИ

Дата: 24.03.2023 12:34

У приміщенні Львівської ОВА відбулося представлення  молодіжних проєктів в межах конкурсу Програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки. Від Жидачівської громади громадською організацією «Народний легіон» подано дві проєктні заявки, які підтримані міським головою.

Представлені два проєкти: «Наметовий табір – Військова школа імені Героя України Тараса Матвіїва» та «Молодіжний простір в с. Бережниця». Ініціаторами подання заявки про молодіжний простір в с. Бережниця стала Молодіжна рада громади. Проєкт представляла голова Молодіжної ради Вероніка Гондзьо.

Загалом захист двох молодіжних проєктів від Жидачівської громади відбувся вдало, тож вже у найближчі дні очікуємо позитивних результатів  від конкурсної комісії.