ФОРМУВАТИ АКТИВНІСТЬ ШКОЛЯРІВ ТА СВІДОМУ ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ

Дата: 21.03.2023 12:22

У Жидачівському закладі загальної середньої освіти №2 відбувся тренінг «Я – я активний» для лідерів класних колективів та класних керівників, який ставить мету формувати активність школярів та свідому громадянську позицію, розвивати ефективну міжособистісну взаємодію та командний дух. В ході проведення тренінгу всі активно працювали в групах, займалися цікавими вправами, діловою руханкою, створювали міні-проєкти та їх захищали. Школярі вчились думати, аналізувати, щоб самостійно зрозуміти, чому так важливо у наш час бути небайдужими.

А ще в колективі цього навчального закладу конкретними справами проявляють свою небайдужість. Напередодні колектив школи  відправив на передову (Юрію Щурку та його бойовим побратимам із 68 єгерської бригади) гідравлічний прес для зняття втулок на деталях  автомобіля.