Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 20.03.2023 14:26
Кількість переглядів: 205

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради згідно рішення  від 14 лютого 2023 р. № 21 оголошує конкурс про відбір суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна Жидачівської міської територіальної громади, зокрема об’єктів, які, надаються в оренду та приватизовуються у 2023-2024 роках.

            Для участі в конкурсі просимо подати такі документи:

  • заяву про намір участі у конкурсі;
  • копії установчих документів претендентів, завірені належним чином;
  • копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів ( копію кваліфікаційного свідоцтва оцінювача), які працюють у штаті та які будуть залучені до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
  • копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • копію свідоцтва про реєстрацію у державному реєстрі оцінювачів;
  • інформацію про претендента (документ, якій містить відомості про претендента, досвід його роботи, кваліфікацію та особистий досвід роботи оцінювачів, що працюють у його штаті й додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна);
  • конкурсні пропозиції претендента.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що в ньому містяться, та відміткою на конверті « На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Конкурсна пропозиція претендента подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості та термінів виконання робіт.

Конкурс відбудеться  7 квітня 2023 року. об 11:00 год. в залі засідань міської ради по вул. Шашкевича, 2 м. Жидачів .

Документи та пропозиції подавати до Жидачівської міської ради в термін до 17:00  год. 6 квітня 2023 року. за адресою 81700 вул. Шашкевича, 2  м. Жидачів Львівська обл. тел. для довідок ( 03239) 31151.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень