БЛАГОДІЙНИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "НАС ЄДНАЮТЬ ДУМИ КОБЗАРЯ"

Дата: 20.03.2023 08:31

19 березня у Народному домі-філії с. Млиниська, в рамках відзначення 209-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка, відбувся  благодійний літературно-музичний фестиваль «Нас єднають думи Кобзаря».

Захід розпочав о. Роман із благословення та спільної Молитви. Із вітальним словом виступив Жидачівський міський голова Володимир Левко. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали  своє життя за Україну. У благодійному літературно-музичному фестивалі взяли участь творчі колективи Жидачівської громади. Із словами подяки виступила староста Млиниського старостинського округу Світлана Бережанська. Захід завершили  спільним виконанням  пісні «Реве та стогне Дніпр широкий». Під час проведення благодійного літературно-музичного фестивалю «Нас єднають думи Кобзаря» на підтримку Збройних Сил України зібрали 6 418 грн.