ПЕРЕМОГА ТРІО "МЕЖИРІЧАНКА" У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ "ОКРИЛЕНІ МРІЄЮ"

Дата: 17.03.2023 09:19

Тріо «Межирічанка» Народного дому-філії с. Межиріччя Жидачівської громади здобуло перемогу у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Окрилені мрією», посівши І місце у номінації «Нородний вокал». Організаторів Всеукраїнського конкурсу мистецтв зворушило виконання аматорами сцени пісні «Коли ішов я на війну».

Слід зазначити, що мешканців с. Межиріччя єднає не тільки любов до мистецтва та виконання українських патріотичних пісень. Молодь та небайдужі мешканці села також постійно збираються у Народному домі для організації волонтерської підтримки нашим захисникам, щоб наблизити здійснення мрії кожного українця про перемогу у важкій боротьбі з ворогом.