ЩЕ ОДНА ВАЖЛИВА СПРАВА ДЛЯ ПІДТРИМКИ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 15.03.2023 15:09

З ініціативи небайдужих наших краян п. Віталія Цебулі та Л.В. Гринишин зібрано кошти на придбання дрону загальною вартістю понад 80 тисяч гривень - dij Maviс 3, який буде  передано для потреб ЗСУ від громади міста Жидачева. Слід зазначити, що наші захисники повідомляли про необхідність придбання для них саме такого дрону.

До збору коштів  долучилися працівники Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства, Жидачівської міської ради, мешканці будинків вул. І. Мазепи,28, вул. Кобзарева,8, підприємці міста Жидачева та небайдужі люди, які постійно підтримують наших захисників.

Ініціатори проведення волонтерської акції дякують всім, хто долучився до цієї благородної справи, яка сьогодні є дуже важливою й сприятиме наближенню нашої спільної перемоги у боротьбі за визволення української землі від ворога.