A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ПРО УНИКНЕННЯ НЕГАТИВНИХ ВПЛИВІВ У СЕРЕДОВИЩІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Дата: 14.03.2023 08:41
Кількість переглядів: 76

Сучасні діти - це покоління, яке "народилось із гаджетами в руках". Саме так часто ми говоримо про наших дітей, адже вміння користуватись різними девайсами для них не становить жодної проблеми. І це добре. Бо таке вміння розкриває перед дітьми дуже багато можливостей.
Однак, "світова павутина" (інтернет) - не завжди є безпечним місцем для дітей, оскільки є різні інструменти, які дозволяють "обійти вчительський чи батьківський захист" і втягнути дитину у небезпечну гру чи шахрайство.
Про правила безпечної поведінки в інтернеті, можливості уникнення негативних впливів, зокрема про рух "ПВК Редан" (до речі, прийшов до нас із країни - агресора), етику спілкування в соціальних мережах, інші важливі речі, - про все це наші школярі, учні 6-х та 10-го класів Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького мали можливість поспілкуватися із головним спеціалістом служби у справах дітей Жидачівської міської ради Олександрою Хомин.
Під час проведення заходу діти задавали чимало питань, наводили приклади різних небезпечних ситуацій та спільно вирішували, як можна було б їх уникнути чи знайти вихід.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень