НОВІ ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ ВИХОВАНЦІВ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ

Дата: 13.03.2023 12:57

Учениця Жидачівської мистецької школи Аліна Малицька (викладачка М.І. Юрів, концертмейстер Ю.Є. Зубрицький) здобула ІІ премію у Міжнародному конкурсі «SAUL» (м. Київ).

Ще одна вихованка мистецької школи, талановита цимбалістка Дарина Салдан (викладачка З.Р. Венгльовська, концертмейстер А.Р. Шміло) стала лауреатом І ступеня у двох конкурсах: у Міжнародному конкурсі «Заради миру і добра» (м. Київ) та у Міжнаціональному фестивалі-конкурсі «Єднайморся разом-2023».

Дитячий хор старших класів мистецької школи «Дивограй» (керівник О.М. Гивель, концертмейстер І.С. Климусь) здобув І премію у Міжнародному конкурсі «MADE IN UKRAINE» (м. Київ).

Вітаємо вихованців та викладачів Жидачівської мистецької школи із цими вагомим здобутками.