МКП "ЖИДАЧІВВОДОКАНАЛ" ІНФОРМУЄ

Дата: 10.03.2023 09:55

МКП «Жидачівводоканал» інформує про те, що ТОВ «Компанія Гідросоюз» (м. Київ) проводить роботи з підготовки спецтехніки та придбання матеріалів, які необхідні для виконання робіт по заміні  двох ділянок аварійного каналізаційного колектора, прокладеного по проспекту Героя України Тараса Матвіїва та вул. Шкільна в місті Жидачеві. До часу, поки не будуть розпочаті і завершені  роботи по заміні аварійних ділянок вище вказаного  каналізаційного колектора, для забезпечення цілодобового централізованого  водовідведення, а відповідно і централізованого водопостачання буд. №99 по вул. М. Шашкевича, буд. №30,54 по вул. І. Мазепи, буд. №3-№44 по вул. Героїв України та буд. №3-19 по вул. Деревянка, працівники МКП «Жидачівводоканал»  щоденно проводять роботи по перекачці побутових стоків на аварійних ділянках каналізаційного колектора.

Також працівниками комунального підприємства проведено роботи з відновлення каналізаційного колодязя із встановленням поліетиленового люка біля буд. №27 на вул. Данила Галицького.