ТРИВАЮТЬ ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

Дата: 10.03.2023 09:51

У навчальних закладах та в установах культури громади тривають Шевченківські дні.

У Жидачівському закладі загальної середньої освіти №3 імені О. Партицького відзначення Шевченківських днів розпочали із дуже цікавої інтелектуальної гри «Шевченкіана». У змагах взяли участь команди учнів 8-го та 9-го класів. Потрібно було пройти декілька етапів у грі. Відповіді команд оцінювало журі (представники учнівської ради). Було дуже пізнавально і захопливо. Ініціатива проведення цього заходу належить вчителям української мови та літератури Ользі Мирославівні Костик та  Михайлу Степановичу Костику, які підібрали  цікаві завдання та організували книжкові виставки творів, присвячених вивченню біографії та творчості Кобзаря.