ІНФОРМАЦЙНО-РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА ЩОДО НЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ РУХУ "РЕДАН" У СЕРЕДОВИЩІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Дата: 08.03.2023 14:19

Представники служби у справах дітей Жидачівської міської ради проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо небезпеки поширення руху «Редан» в середовищі учнівської молоді.

Начальник служби у справах дітей Леся Маркевич про усю серйозність цієї проблеми та про загрози поширення негативних проявів в середовищі учнівської молоді розповіла в своєму виступі в радіопрограмі Жидачів ФМ. А представниця служби у справах дітей Олександра Хомин 7 березня провела роз’яснювальну бесіду з учнями Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва. Із представниками учнівської молоді також проведено анкетування щодо їхнього ставлення до молодіжних субкультур.

Як ми вже повідомляли, штучне поширення руху «Редан» є російською інформаційно-психологічною операцією. Її мета – використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в нашій країні.