ЧУДОВА АТМОСФЕРА ЗАХОДУ ЗГУРТУВАЛА МОЛОДЬ

Дата: 07.03.2023 10:48

5 березня Молодіжною радою Жидачівської громади, в межах проєкту від Української академії лідерства «Об’єднані»,  організовано благодійний «Акустичний вечір», на який зібралися представники  молоді нашої громади. Кожен, хто в душі є творчим та володіє певним талантом, мав змогу стати учасником заходу, показати свої вміння.

Це вечір української музики і авторських читань. А ще – приємного спілкування за філіжанкою кави.

Особливі гості вечора – родина Гетьман з Дніпра. Це справжні патріоти, які, незважаючи, що змушені були покинути рідний дім, активно допомагають та беруть участь у культурному житті нашої громади.

Діалог з відкритим мікрофоном, виконання патріотичних пісень та чудова атмосфера заходу згуртували молодь. Благодійні внески учасників заходу буде передано на потреби Збройних Сил України.