УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КОНГРЕСУ РЕГІОНАЛЬНИХ ТА МІСЦЕВИХ ВЛАД ПРИ ГЛАВІ ДЕРЖАВИ

Дата: 07.03.2023 10:09

Жидачівський міський голова Володимир Левко взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави, яке відбулося напередодні, 4 березня, у Львові. Учасниками зустрічі особисто та в онлайн-форматі стали всі члени Конгресу, які представляють центральні органи влади, так і регіональне керівництво, голови громад, зокрема й тих, що нині тимчасово окуповані.

На засіданні конгресу також були присутні керівники та інші представники Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Офісу Глави держави, сил безпеки та оборони, а також представники держав-партнерів України.

«Головне завдання цього засідання  Конгресу – не лише підбиття ключових підсумків роботи державних інституцій та місцевої влади протягом найскладнішого року для нашої держави – року війни, а й визначення рішень, щоб зробити нашу державу ще міцнішою. На всіх рівнях – від центральних урядових структур до управління громадами країни», - зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Глава Держави подякував органам місцевого самоврядування за співпрацю з усіма державними структурами в умовах війни.