РЕАЛІЗАЦІЯ МІСЦЕВИХ ПРОГРАМ ТА РОЗВИТОК СПІВРОБІТНИЦТВА З МІСТАМИ-ПАРТНЕРАМИ

Дата: 06.03.2023 11:45

За інформацією відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради, у 2022 році  у громаді діяло 28 місцевих програм, на їх реалізацію з бюджету громади було скеровано близько 25 млн грн. Слід зазначити, що не всі заходи, які були передбачені в місцевих програмах, виконувалися  в повному обсязі, це повязано зі встановленням пріоритетності видатків в умовах воєнного стану.

Як ми вже повідомляли, Жидачівська громада в рамках співпраці з Агентством США з міжнародного розвитку USAID в межах Проєкту «ГОВЕРЛА» отримала технічну допомогу, а саме засоби та обладнання для ліквідації надзвичайних ситуацій, загальною вартістю  близько 3 млн грн. Продовжувалася робота з розвитку співробітництва з містами-партнерами іноземних держав, з розвитку раніше встановлених та започаткування нових контактів. Для реагування на надзвичайні ситуації в громаді польське місто Челядзь надало гуманітарну допомогу, а саме технічне обладнання для пожежного підрозділу та комунальних підприємств громади. Вагому матеріальну допомогу надали громади латвійського міста Вієсіте та французького міста Обі.