ВІДБУВСЯ СЕМІНАР "КРЕАТИВНІСТЬ, ТВОРЧА ФАНТАЗІЯ ТА ДІАЛОГ, ЯК НЕОБХІДНИЙ АСПЕКТ РОБОТИ СУЧАСНОГО БІБЛІОТЕКАРЯ"

Дата: 03.03.2023 12:21

Бібліотечні працівники громади підвели підсумки роботи за 2022 рік під час проведення семінару «Креативність, творча фантазія та діалог», як необхідний аспект роботи сучасного бібліотекаря», який відбувся напередодні  у Жидачівській міській публічній бібліотеці. Саме такий підхід до організації роботи в сучасних умовах дає змогу ефективно вирішувати поставлені завдання.

Директор комунального закладу Любов Янклевич окреслила основні підсумки роботи за 2022 рік та перспективні напрямки подальшої організації діяльності бібліотекарів громади. Під час проведення семінару було представлено методичні рекомендації щодо організації бібліотечних заходів у 2023 році та щодо впорядкування бібліотечних фондів сільських бібліотек-філій.