ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ - ДИТЯЧОГО КАФЕ І ТОРГІВЛІ ХЛІБОБУЛОЧНИМИ ТА КОНДИТЕРСЬКИМИ ВИРОБАМИ на вул. Шевченка в м. Жидачеві

Дата: 28.02.2023 15:06

Відповідно до рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 23 серпня 2022 року №167 «Про надання дозволу на виготовлення паспорту прив’язки тимчасових споруд на вул. Шевченка в м. Жидачеві» та паспорту прив’язки та укладеного договору з Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Жидачева, ФОП Палідович Н.О. проводяться будівельні роботи з влаштування тимчасової споруди дитячого кафе і торгівлі хлібобулочними та кондитерськими виробами на вул. Шевченка.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТУТ