Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА про результати громадського обговорення ДПТ для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, за адресою: с.Заріччя (за межами населеного пункту в урочищі "Острів")

Дата: 28.02.2023 09:45
Кількість переглядів: 278

        ЖИДАЧІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

Володимиру ЛЕВКУ

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

про результати громадського обговорення

детального плану території для  будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, за адресою: с.Заріччя (за межами населеного пункту в урочищі "Острів") Стрийського району Львівської області

(надалі -містобудівна документація  або ДПТ) 

 

Відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, на виконання розпорядження міського голови від 26.12.2022 р. № 78-АГ «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – генеральних планів, детальних планів територій на території Жидачівської міської територіальної громади у 2023 році», доводжу до Вашого відома інформацію про результати громадського обговорення до детального плану території для  будівництва та обслуговування об»єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування , за адресою: с.Заріччя (за межами населеного пункту в урочищі «Острів») Стрийського району Львівської області

Детальний план території є документом державного планування місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення, параметри забудови земельної ділянки з метою розміщення об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, за адресою: с. Заріччя (за межами населеного пункту в урочищі «Острів»), формування принципів планувальної організації забудови, визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, формування пропозицій щодо можливого розташування об’єкту із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого.

Ділянка проектування знаходиться в урочищі “Острів” і займає площу 4,9га. Частина території використовується для обслуговування існуючих об’єктів харчування та туризму. Незадіяна частина ділянки – чагарники та зелені насадження. Територія проектування  розміщена поза санітарно-захисними зонами  промислових підприємств, джерел забруднення довкілля і джерел шуму.

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» об»єкт опрацювання не входить до переліку об»єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля, на безпечність життєдіяльності людей та їхнього здоров»я. Зважаючи на це проект детального плану території не підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 25.08.2022 №1594 «Про надання дозволу на розроблення детального плану  території за межами населеного пункту с.Заріччя».

Замовник проєкту ДПТ - виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник проєкту ДПТ – ПП «Удечпроект», головний архітектор проекту Т.Дирик.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації було оприлюднене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 20.01.2023 р. та друкованих засобах масової інформації: в часописі «Новий час», 12.01.2023 (копії підтверджуючих документів щодо оприлюднення додаються), а також оприлюднено на території Зарічанського старостинського округу шляхом розміщення повідомлень на дошках оголошень.

Станом на 17 лютого 2023р. включно (закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ ( 30 днів з дня оприлюднення ДПТ) пропозиції та зауваження до проекту ДПТ у Жидачівську міську раду не надходили.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій громадськості протягом зазначеного терміну пропоную розглянути проєкт детального плану території для будівництва та обслуговування об»єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, за адресою: с.Заріччя (за межами населеного пункту в урочищі «Острів») Стрийського району Львівської області на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після погодження подати на затвердження Жидачівській міській раді.

 

 

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ, начальник відділу

архітектури та містобудування

                                                                                                                                      Л.В.Людкевич

 

20 лютого 2023 року

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень