НОВІ ПЕРЕМОГИ У МІЖНАРОДНИХ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТВОРЧИХ КОНКУРСАХ

Дата: 27.02.2023 15:20

Зразковий  танцювальний колектив «Джерельце» ( середня група, керівник - Наталія Сеньків) Жидачівського міського Будинку культури «Удеч» брав участь  у КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКОМУ онлайн фестивалі дитячої та юнацької творчості Торонто-2023 і став Лауреатом І ступеня.

Креативний та наполегливий учень Жидачівської мистецької школи Тадей Тимків (викладачка Ірина Климусь) став Лауреатом І премії у двотуровому Міжнародному конкурсі Україна-Польща.

Ще один юний представник мистецької школи, талановитий піаніст Олексій Дзябко (викладачка Ірина Дідух) здобув перемогу  у Міжнародному конкурсі піаністів «Vivat pianist».

Учениця Жидачівської мистецької школи, талановита вокалістка Христина Кос (викладачка Оксана Гивель, концертмейстер Ірина Климусь) отримала ІІ премію Всеукраїнського конкурсу «Оксамит FEST».

Пишаємося творчими здобутками наших талановитих діток й бажаємо нових творчих успіхів!