ПРО ВИРІШЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 24.02.2023 17:30

24 лютого Жидачівський міський голова Володимир Левко провів нараду із керівниками структурних підрозділів, комунальних установ та підприємств, на якій акцентував увагу на вирішенні конкретних питань та завдань соціально-економічного розвитку громади у 2023 році.

Керівникам галузевих структурних підрозділів, комунальних установ та підприємств поставлено завдання до 20 березня 2023 року узгодити вирішення питань, які стосуються пріоритетних завдань розвитку галузі освіти, медичної сфери, культури, спорту, соціального захисту, надання адміністративних послуг, ефективного використання земельних ресурсів, житлово-комунальної сфери, благоустрою та ремонту комунальних доріг.

Йдеться, зокрема, про реалізацію  програм, які затверджено 23 лютого на пленарному засіданні сесії міської ради, про здійснення аналізу ефективності двох енергоощадних проєктів, які реалізовано в  Тейсарівській та Волице-Гніздичівській гімназіях у 2022 році, про розробку проєктно-кошторисної документації для проведення ремонту системи теплопостачання у Жидачівському закладі загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва, про придбання нового медичного обладнання, про організацію ремонту аварійної ділянки каналізаційного колектора  в м. Жидачеві та про вирішення ряду інших питань.