20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 17.02.2023 16:40

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні, які заплатили своїм життям за незалежність і свободу України, за її європейське майбутнє. Революція Гідності змінила Україну і кожного з нас. Ті буремні події навчили  нас всіх бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність  своєї країни.

Ми  схиляємо голови перед пам’яттю наших Героїв, які віддали своє життя за Україну, за її свободу і майбутнє. Ми підтримуємо наших захисників, які боронять сьогодні незалежність і територіальну цілісність нашої країни. Вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні, ми бажаємо нашій землі миру і злагоди, а нашій державі та всім українцям – сили й незламності у відстоюванні свободи й віри в нашу Перемогу.

Вічна слава полеглим Героям!

Слава Україні!

Жидачівський міський голова                Володимир ЛЕВКО