18 ЛЮТОГО У ЛЬВОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЧИН ПОХОВАННЯ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ МАР'ЯНА КЛІМКОВСЬКОГО

Дата: 17.02.2023 16:26

18 лютого, об 11 год., в гарнізонному храмі Святих Апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) розпочнеться чин поховання нашого Героя, мужнього воїна  Маряна Клімковського. Поховають захисника України на Личаківському кладовищі, у Львові.

Розпорядженням Жидачівського міського голови від 17.02.2023 року №6-О, на знак вшанування пам’яті захисника України та у зв’язку із похованням загиблого Клімковського Мар’яна Васильовича, мешканця міста Жидачева, 18 лютого 2023 року на території Жидачівської громади оголошено днем жалоби.

Як ми вже повідомляли, 10 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Водяне Ясинуватського району Донецької області загинув навідник відділення морської піхоти батальйону морської піхоти військової частини А0216, матрос  Клімковський Мар’ян Васильович, 1993 року народження, житель м. Жидачів.

Мар’ян був мужнім воїном і патріотом, пішов боронити свою Батьківщину і нас з вами.

Щирі співчуття рідним та близьким захисника України.

Вічна шана і память Герою.