МАТЕРІ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ПОЛІЩУКА ВРУЧИЛИ СИНОВУ НАГОРОДУ

Дата: 16.02.2023 16:41

16 лютого у Жидачівській міській раді матері захисника України, мешканці с. Дем’янка-Лісна Жидачівської громади Марії Михайлівні Поліщук вручили синову нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким нашого Героя, мужнього воїна Володимира Васильовича Поліщука відзначено (посмертно).

Жидачівський міський голова Володимир Левко подякував Марії Михайлівні за виховання сина, який був відповідальним, працьовитим, товариським, добрим і чесним. Володимир повернувся з-за кордону, взяв до рук зброю й пішов захищати рідну землю від російської агресії. Матері довелось пережити багато тривожних днів і ночей, адже тривалий час не було відомо про долю її сина. Він загинув захищаючи рідну землю ще 12 квітня 2022 року, а віднайшли загиблого захисника України тільки у вересні 2022 року. Похоронили Володимира Поліщука 27 вересня 2022 року в його рідному селі Демянка-Лісна.

Вічна шана і слава Герою!