A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЕКОПАПЕРУ МІСЦЕВОГО ВИРОБНИКА

Дата: 16.02.2023 10:34
Кількість переглядів: 183

     15 лютого у Жидачівській міській публічній бібліотеці відбулася презентація екопарперу  місцевого виробника.

        Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат виготовив екологічний офісний папір А4 та А3 формату TM EKOOFFICE (ТМ ЕКООФІС) унікального кольору «Біла ніч». Папір пройшов випробування у повному циклі документообігу на промислових та комерційних підприємствах України як писальний папір для письма, записів та нотаток до друку на принтері різних документів, а також застосований у поліграфії для друку від одного кольору до «повноколір», залежно від типу обладнання.

       Підприємство підтримує політику відмови від пластику в усьому світі, створює екологічно чисту продукцію, зберігає ліси і навколишнє середовище завдяки використанню вторинної сировини.

      У заході взяли участь: голова правління ПАТ «Жидачівський ЦПК» Дмитро Римашевський, начальник управління контролю та інженерного аудиту підприємства Галина Долінська.

       Доповнив розповідь про історію Жидачівського целюлозно-паперового комбінату радник Жидачівського міського голови Ярослав Гаврильчук.

     Зустріч була цікавою та пізнавальною. У заході взяли участь ветерани підприємства та представники учнівської молоді, яким було цікаво дізнатися про історію винаходу паперу, про його виробництво в Україні й про те, що в нашій країні відзначають День працівників целюлозно-паперової промисловості у третю суботу жовтня. Відзначення цього професійного свята безпосередньо стосується історії створення Жидачівського целюлозно-паперового комбінату, який запрацював 17 жовтня 1951 року. Представникам учнівської молоді розповіли й про те, в яких навчальних закладах нашої країни готують фахівців целюлозно-паперової промисловості, адже важливо, щоб підприємство поповнювалось молодими кадрами.

      Колективом Жидачівської міської публічної бібліотеки було підготовлено тематичні виставкові експозиції, продемонстровано фрагменти фільмів про історію виникнення паперу, його виробництво в Україні та світі, розповіді про історію Жидачівського целюлозно-паперового комбінату.

     Директор бібліотеки Любов Янклевич наголосила на важливості підтримки у сьогоднішніх непростих умовах воєнного стану українських виробників, популяризації продукції місцевих виробників й подякувала керівництву та колективу Жидачівського целюлозно-паперового комбінату за активну волонтерську підтримку наших захисників.  

        Під час проведення заходу організували флешмоб «Захистимо небо України».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень