МКП "ЖИДАЧІВВОДОКАНАЛ" ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ПО ЗАМІНІ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ВНУТРІШНЬОКВАРТАЛЬНОГО КОЛЕКТОРА

Дата: 10.02.2023 11:12

Як ми вже інформували, 5 лютого виникла аварійна ситуація на каналізаційному колекторі у м. Жидачеві по проспекту Героя України Тараса Матвіїва. МКП «Жидачівводоканал» проводяться роботи по заміні аварійної ділянки внутрішньоквартального колектора. Обсяг робіт із ліквідації аварії значний.

9 лютого на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС ситуацію, яка склалася на каналізаційному колекторі по проспекту Героя України Тараса Матвіїва, визнано надзвичайною ситуацією об’єктового значення. Ухвалено рішення щодо здійснення заходів для запобігання негативного впливу на життєдіяльність мешканців м. Жидачів.