ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 24-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.02.2023 16:11

23 лютого 2023 року об 11.00 год. у приміщенні   малого залу засідань Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 24-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Жидачівської міської територіальної громади за  2022 рік  (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

2. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2023 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

3. Про затвердження рішень виконавчого комітету Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

4. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 15.12.2023р. №1686 «Про затвердження кошторису видатків на   утримання апарату Жидачівської міської    ради  на  2023 рік» (доповідач – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер О. Мільчановська)

5. Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Жидачівської міської територіальної громади за 2022 рік (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

6. Про  реорганізацію відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Жидачівської міської ради і затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування, як окремого структурного підрозділу (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)

7. Про  затвердження Положення про відділ земельних ресурсів (доповідач – заступник начальника відділу земельних ресурсів Б. Романів)

8. Про затвердження Положення про комісію для визначення та  відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території  Жидачівської   міської   ради (доповідач – заступник начальника відділу земельних ресурсів Б. Романів)

9. Про внесення змін до  Положення про комунальну  установу «Центр надання соціальних послуг» Жидачівської міської ради (доповідач – директор КУ «Центр надання соціальних послуг» О. Шалаковська)

10. Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Жидачівської міської ради територій обслуговування (доповідач – начальник відділу освіти Ю. Гурський)

11. Про    затвердження    детального     плану території у м. Жидачеві на вул. Зелена (Підлісецька О. Є.) (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)