ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ІЗ ЗАВІДУВАЧАМИ НАРОДНИХ ДОМІВ-ФІЛІЙ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 07.02.2023 14:29

7 лютого у Жидачівському міському Будинку культури «Удеч» відбулася нарада із завідувачами Народних домів-філій Жидачівської громади, на якій заслухали звіт про роботу за 2022 рік. Також обговорили перспективний план організації та проведення культурно-мистецьких заходів у 2023 році.

Йшлося, зокрема, про організацію та проведення у населених пунктах громади заходів  з відзначення 16 лютого Дня Єднання та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні - 20 лютого. Учасники наради також ознайомилися із Положенням про проведення І-го благодійного літературно-музичного фестивалю до Дня народження Т.Г. Шевченка «Нас єднають думи Кобзаря», який відбудеться на базі Народного дому-філії с. Млиниська Жидачівської громади.