A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАД "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ПОДОЛАННЯ СТРЕСУ"

Дата: 07.02.2023 08:22
Кількість переглядів: 140

Фото без опису

Що таке стрес? Які його наслідки? Як ним управляти?
 
Відповіді на ці питання, а також практичні поради — на безкоштовному онлайн-курсі для мешканців громад «Практичні навички подолання стресу»
Стрес, на жаль, став дуже звичним явищем для українців. Важливо розуміти, що стрес – це нормальна реакція організму, особливо в періоди сильних потрясінь, однак тривале перебування у такому стані має руйнівні наслідки для життя та здоров’я людини.
В рамках проєкту «Надання психосоціальної та емоційної підтримки населенню та покращення в громаді якості надання послуг з психічного здоров'я», який в 2022 році реалізовувала Асоціація інноваційної та цифрової освіти через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА», в 2023 році стартує безкоштовне навчання для всіх мешканців громад на онлайн-курсі «Практичні навички подолання стресу» https://hromada.academy/.../praktichni-navichki..., зокрема й для освітян та практичних (шкільних) психологів на основі ілюстрованого керівництва Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) «Важливі навички в періоди стресу» за підтримки ГО «Безбар’єрність» у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми ментального здоров’я.
З цього курсу кожен охочий дізнається про стрес та його наслідки, також отримає корисні поради для розвитку навичок управлінням стресом. Ми розповімо, як справлятися з несприятливими обставинами та продовжувати нормально жити навіть під час повномасштабної війни, а також розглянемо практичні поради, про те, як підтримувати психічне здоров'я.
‼️Навчання безкоштовне!
Після завершення курсу — кожен випускник отримає сертифікат!!!
Цей курс розроблено за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Погляди авторів, викладені у цьому курсі, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.
 
 
ти
 
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень