ВИХОВАНЦІ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ ГРОМАДУ СВОЇМИ УСПІХАМИ НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ

Дата: 30.01.2023 12:31

У цей непростий для всіх нас час наші талановиті діти, вихованці Жидачівської мистецької школи продовжують прославляти нашу країну та Жидачівську громаду своїми успіхами на міжнародному рівні.

Учениці Жидачівської мистецької школи, юні піаністки Марія Шевчук (викладач Дідух І.С.) та Вероніка Кузишин ( (викладач Пиріг С.А.) стали Лауреатами 2 ступеня у Міжнародному двотуровому конкурсі «Winter Rhapsody» (Польща).

А вихованки Жидачівської мистецької школи, юні піаністки Юлія Кузуб (викладач Шміло А.Р.) та Анна-Марія Кравчук (викладач Шміло А.Р.) стали Лауреатами 1 ступеня у Міжнародному конкурсі «Shores of Talents» (Болгарія).

Юна вокалістка, вихованка мистецької школи Меланія Дицьо (викладач Гивель О.М.) здобула 2 Премію у Міжнародному конкурсі «Зимова казка» (Україна-Чехія).

Вітаємо наших талановитих діток, їхніх рідних та близьких, викладачів та колектив Жидачівської мистецької школи  із цими вагомими здобутками й бажаємо нових успіхів!