ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЛАСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ ЯРОСЛАВОМ СТАРОВІРОМ

Дата: 27.01.2023 15:12

27 січня в м. Жидачеві, в храмі Св. Воскресіння Господнього, Жидачівська громада прощалася із захисником України, воїном Старовіром Ярославом Володимировичем, який помер 24 січня 2023 року, на 60-у році життя, під час перебування у короткотерміновій відпустці у рідному місті Жидачеві.

Ярослав Володимирович Старовір народився 27 вересня 1963 року в м. Жидачеві, працював у правоохоронних органах та за межами України. У липні 2022 року став до лав захисників України. Брав участь у боях за визволення Херсонщини, згодом – у ще важчих боях на території Донецькій області. Гідно виконував обов’язок захисника України.

Із сином прощалася мама Марія, без батька залишилися дочка Вероніка і син Володимир, дідуся втратила онучка Аліна. Із захисником прощалися його колишні колеги по роботі – ветерани правоохоронних органів, рідні та близькі Ярослава Старовіра. На вулиці Жидачева вийшли мешканці міста і громади, щоб віддати шану й подяку за чин захиснику України.

Похоронили воїна на міському кладовищі. Чин поховання завершили почесною сальвою та спільним виконанням Гімну України.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Вічна память і слава захиснику України.