ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Дата: 20.01.2023 15:06

Повідомляємо, що відділом містобудування та архітектури відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  проводиться містобудівний моніторинг містобудівної документації на місцевому рівні за 2022 рік, результати якого будуть у вигляді аналітичного звіту.

Результати аналітичного звіту будуть враховуватися під час розроблення стратегій розвитку громади, програми   соціально-економічного  розвитку, внесення  змін  до містобудівної документації та розроблення Комплексного плану  просторового розвитку територій громади.

Надання пропозицій до проєкту   аналітичного   звіту   (для  містобудів- ного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні) на адресу:  81700, Львівська обл., м.Жидачів, вул.Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, відділ містобудування та архітектури, e-mail: meriya.zhydachiv@i.ua  з 19.01.2023 по 30.01.2023 року.