22 СІЧНЯ - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 20.01.2023 13:06

104 роки тому, 22 січня 1919 року,  проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР.

В ці січневі дні ми знову повертаємо свій погляд до нашої історії, коли представники споконвічних українських земель у древньому Києві підписали Акт Злуки, який став основою Соборності та відродження  Української Держави. Ідея Соборності завжди була наріжною  й актуальною для українців. У час сьогоднішніх важких випробувань український народ об’єднався й мужньо захищає і визволяє рідну землю від російської агресії.

Наша Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої взаємодії в сучасній Україні, коли ми разом єднаємося для захисту рідної землі й працюємо на спільну нашу перемогу.

З нагоди відзначення Дня Соборності України щиро вітаю всіх мешканців Жидачівської міської територіальної  громади, наших воїнів та родини захисників України. Бажаю всім щастя, міцного здоров'я, мирного неба над українською землею й віри в нашу перемогу!

З Днем Соборності України, дорогі краяни!

Вічна пам’ять і слава полеглим Героям!

Слава Україні!

Жидачівський міський голова               Володимир ЛЕВКО